Dom

Guangzhou Lianbiquan Biological Technology Co., Ltd.

profil firmy

Guangzhou Lianbiquan Biological Technology Co., Ltd. znajduje się w Guangzhou w Chinach. Jest to nowa i innowacyjna firma w branży kosmetycznej i pielęgnacji skóry, obejmująca pielęgnację męską, pielęgnację urody skóry i ciała, serie do pielęgnacji włosów i depilacji itp. Nasza firma jest zobowiązana do tego, aby jako pierwsza dostarczać klientom najnowsze, najlepsze oraz najbardziej innowacyjne i sprzedające się na gorąco produkty. Mamy silny zespół badawczo-rozwojowy z trzema głównymi markami: LANTHOME, PANSLY i FIRSTSUN, które są wysoko oceniane przez 1 0,0 0 0+ agentów, wygrywając gorące produkty 1 5 0+ przedmiotów, Jest 1,0 0 0 + firmy z długoletnią współpracą od ponad 5 lat. Firma kooperacyjna posiada nowoczesną bazę produkcyjną o powierzchni 1,2 0 0 metrów kwadratowych i posiada niezależny dział obsługi marki dedykowany do świadczenia usług marketingu marki dla naszych klientów dystrybutorów po stronie marki, dostarczając najnowsze rozwiązania projektowe, najbardziej kreatywne filmy reklamowe, oraz usługi drenażu celebrytów w Internecie, które mogą przynieść 1 0 0+ zamówień dziennie.

 
Zobacz więcej O nas
nasza firma

Guangzhou Lianbiquan Biological Technology Co., Ltd .została założona w 2016 roku, która jest nową firmą biotechnologiczną, która jest zaangażowana w wysokiej klasy, profesjonalną sprzedaż kosmetyków, takich jak produkty przeciw wypadaniu włosów, pielęgnacja skóry, krem ​​do depilacji i serum do pielęgnacji twarzy w sprayu i tak dalej.specjalizuje się w badaniach, produkcji i marketingu kosmetyków i produktów kosmetycznych, z markami LANTHOME.PANSLY, FirstSun, Aichun, itp., I już zdobywa doskonałą reputację na całym świecie.eksportuje do Lapan , Korei i Europy , Ameryki , która posiada SGS , MSDS , GMPC , FDA i szereg certyfikatów , z doskonałą jakością i dobrym podejściem do obsługi , zdobywając pierwszą reputację w dziedzinie kosmetyków krajowych i międzynarodowych .

Od powstania marki.Firma angażuje się w ochronę zdrowia publicznego, przestrzegając długoterminowej roli poprawy efektywności marki i badań rozwojowych „poszanowania naturalnej siły”, ściśle kontrolując dobór surowców i proces produkcyjny.Firma nalega na używanie IMPORED czystych naturalnych surowców z Japonii, co wskazuje, że firma traktuje swoich klientów i rynek z wiarą, będziemy rozwijać filozofię zdrowego i naturalnego życia jako długoterminową karierę, a nie dzień
w tym momencie .„Zaczynając od małego, skupienie się na potrzebach każdego klienta” jest naszym nadrzędnym celem dla Ciebie.

Guangzhou Lianbiquan Biological Technology Co., Ltd.
Guangzhou Lianbiquan Biological Technology Co., Ltd.
Guangzhou Lianbiquan Biological Technology Co., Ltd.
Guangzhou Lianbiquan Biological Technology Co., Ltd.
1 2 3 4
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Firma Handlowa

Sprzedawca

marki : Lanthome

Ilość pracowników : 80~100

Coroczne wyprzedaże : 50000000-80000000

Rok założenia : 2001

pc Export : 90% - 100%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Guangzhou Lianbiquan Biological Technology Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Guangzhou Lianbiquan Biological Technology Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Guangzhou Lianbiquan Biological Technology Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Guangzhou Lianbiquan Biological Technology Co., Ltd. Certyfikaty